SW10-085105AN1NF
Mfr.Part #
SW10-085105AN1NF
Manufacturer
Narda-MITEQ
Package/Case
Datasheet
SW10-085105AN1NF
Description
DIGITAL SINGLE POLE TEN THROW SW
Stock
120
Manufacturer :
Narda-MITEQ
Product Category :
RF Switches
Circuit :
SP10T
Features :
Frequency Range :
8.5GHz ~ 10.5GHz
IIP3 :
Impedance :
Insertion Loss :
Isolation :
Operating Temperature :
P1dB :
Package / Case :
Module, SMA Connectors
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Module
Test Frequency :
10.5GHz
Topology :
Absorptive
Voltage - Supply :
5V, 12V